UWAGA: Twoja przeglądarka nie obsługuje Javascript! Niektóre funkcje serwisu będą niedostępne.   › zobacz jakie
Wybierz miasto:  


Polecamy

higrometrOchrona prywatności

Szanujemy prawo każdego człowieka i użytkownika strony do prywatności! Tu możesz się dowiedzieć w jaki sposób chronimy Twoją prywatność i jakie informacje zbieramy podczas Twojej wizyty w serwisie.

Podczas każdej wizyty program prowadzący statystykę odwiedzin zapisuje powszechnie dostępne dane o odwiedzającym, takie jak: adres IP (na podstawie którego określana jest też przybliżona lokalizacja), czy informacje o przeglądarce, rodzaju systemu operacyjnego, rozdzielczości monitora. Informacje te są wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych, żebyśmy mogli lepiej dopasowywać stronę do naszych Użytkowników.

Poza tym każdy odwiedzający pozostaje zupełnie anonimowy aż do momentu założenia konta i dobrowolnego podania nam pewnych informacji o sobie. Te informacje nie są nikomu sprzedawane ani udostępniane, używamy ich jedynie do kontaktu z użytkownikami i do celów statystycznych. Z wyjątkiem pól niezbędnych, podajesz tylko te dane które chcesz. Każdy ma prawo do wglądu i samodzielnej edycji swoich danych osobowych a także do żądania usunięcia konta.

Korzystanie z serwisu jest w pełni dobrowolne i bezpłatne oraz nie wymaga rejestracji. Jedyna czynność, również bezpłatna lecz wymagająca rejestracji, to dodanie firmy do katalogu. Podając informacje o swoich przedsiębiorstwach zgadzasz się na to, żeby były one publicznie dostępne w katalogu (z wyjątkiem danych osoby odpowiedzialnej za wpis).

Dla prawidłowego działania serwisu, Twoja przeglądarka musi akceptować cookies - niewielkie pliki tymczasowe przechowywane na Twoim dysku. W cookies przechowujemy tzw. identyfikatory sesji, które identyfikują Ciebie i Twoją wizytę, umożliwiając m.in.:
- korzystanie z serwisu będąc zalogowanym bez konieczności wpisywania nazwy użytkownika i hasła na każdej stronie serwisu
- śledzenie drogi użytkownika przez stronę (nikogo nie szpiegujemy, zwyczajnie chcemy wiedzieć "którędy" do nas wszedłeś, czy szybko znalazłeś u nas informacje i "którędy" wyszedłeś)
- lepsze serwowanie reklam.

Zastrzegamy sobie prawo do udostępnienia danych użytkownika i danych statystycznych odpowiednim służbom w przypadku nakazu (np. z sądu, policji) lub w przypadku działań na rzecz ochrony bezpieczeństwa naszego serwisu. Użytkownik może ponieść prawne konsekwencje swoich czynów.

Jeżeli masz pytania odnoszące się do tematu ochrony prywatności, prosimy o kontakt:

powrót

Logowanie
Kraków  -  Lublin  -  Poznań  -  Szczecin  -  Aglomeracja Śląska  -  Warszawa  -  Wrocław

© 2005-2012 Emtek - tworzenie stron www  |  pomoc i informacje  |  reklama  |  FAQ  |  kontakt  |  dodaj swoją firmę